Executiveeffect.se – Oberoende nyheter, expertråd, inspiration och verktyg för ​dig​ som jobbar närmast ledningen i företag och organisationer. Vi vill serva dig som jobbar i roller som chefsassistent, avdelningsassistent, vd-assistent och vd-sekreterare.

Vi följer GDPR och använder cookies. Läs mer här.

Verksamheten drivs av:
Eventeffect Nordic AB
Falugatan 3
113 32 Stockholm

Kontakta oss:

Vd, Victor Träff
Victor@eventeffect.se

Redaktör,Camilla Martinez Mares
Camilla@eventeffect.se

Reporter, Liza Holmström
Liza@eventeffect.se

Försäljningschef, Lena Klaesson
Lena@eventeffect.se

Customer Success Manager (CSM), Johanna Bengtsson
Johanna@eventeffect.se

Publisher, S-E Remmare
Sven@eventeffect.se